ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

11:15 27.08


Пішов із життя відомий полтавський хірург

Пішов із життя відомий полтавський хірург Володимир М’якота

 

Медичну спільноту Полтавщини спіткала важка втрата – не стало Володимира Олексійовича М'якоти , досвідченого хірурга, який 32 роки працював у ПОКЛ імені Скліфосовського.

У 1988 році він завершив навчання у Полтавському медичному стоматологічному інституті і до 1990 року проходив клінічну ординатуру на базі інституту.

У 1990 році був прийнятий на посаду лікаря-хірурга хірургічного відділення Полтавської обласної лікарні ім. М.В. Скліфосовського, де лікар повністю реалізувався за фахом. З 2003 року мав вищу кваліфікаційну категорію лікаря-хірурга. З 2004 року – майже десять років поспіль очолював хірургічне відділення. З 2013 року перейшов на посаду лікаря-хірурга хірургічного відділення ПОКЛ ім. М.В. Скліфосовського, де і працював до останніх днів життя.

22 серпня йому виповнилось 57 років, але через кілька днів його земний шлях завершився через важку і тривалу хворобу.

« Лікарська спільнота втратила досвідченого професіонала, який був цілковито зосереджений на хірургічному профілі і допоміг тисячам людей. Колектив лікарні у скорботі і висловлює глибокі співчуття родині, близьким, друзям. Світла пам‘ять лікарю» - сказано у повідомленні на фейсбук сторінці ПОКЛ імені Скліфосовського.

смерть, хірург

За темою:

  • Не стало Василя Тація
  • На автошляху Київ-Харків знайшли тіло людини
  • Помер керівник полтавського народного хору "Калина"
  • Топ-5 за тиждень :
    Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.