ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

12:15 12.06


Півтора мільйона гривень компенсують за безкоштовний проїзд полтавців

Півтора мільйона гривень відшкодує міська влада перевізникам за безоплатний проїзд полтавців, які забезпечують життєдіяльність міста під час карантину.

 

"Це проєкт рішення виконкому про компенсаційні виплати перевізникам за безоплатний проїзд електротранспортом та автомобільним транспортом окремих категорій працівників міста Полтави за період з 11 до 21 травня 2020 року", – сказала очільниця Департаменту охорони здоров'я Полтави Вікторія Лоза.

Пільгові категорії перевозили 47 маршруток та тролейбусів. Усього в Полтаві 250 одиниць приватного та комунального транспорту.

"Є по "Полтаваелектротрансу" коефіцієнт, згідно з яким перевізники подають свої дані в управління соціального розвитку та охорони здоровʼя", – сказала заступниця міського голови з економічних та соціальних питань Тетяна Юрченко.

"Це залежить від виторгу. Якщо ми більше перевезли, то, згідно з коефіцієнтом, буде більше і відшкодування. Це справедливо, адже якщо був більший пасажиропотік, то було і більше пасажирів, які ми мали перевезти безкоштовно. У нас транспорт великогабаритний, і кількість місць велика. Ми не можемо порахувати кожного пасажира, у приватному ж транспорті можна", – зазначив Євгеній Зайцев, начальник КП "Полтаваелектроавтотранс".

Кошти перевізники ще не отримали. Близько 250 тисяч із загальної суми отримає комунальне підприємство "Полтаваелектроавтотранс", решту – приватний транспорт, повідомляє PTV.

транспорт, бюджет, компенсація

За темою:

  • У Полтаві закрили "зіньківську" автостанцію
  • У Полтаві перенесуть дві зупинки транспорту
  • На Глобинщині вантажівка наїхала на людину
  • Топ-5 за тиждень :

    Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.