ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

15:33 14.11


ПКХ змусили віддати майже мільйон гривень заборгованості 

Органи юстиції стягнули з ДП "Полтавський комбінат хлібопродуктів" (ПКХ) майже мільйон гривень заборгованості по заробітній платі працівникам.

13 листопада 2018 року поспілкуватися з керівництвом та трудовим колективом одного з підприємств-боржників Полтавщини – ДП "Полтавський комбінат хлібопродуктів" завітали радник Міністра юстиції України Ігор Алєксєєв та начальник Головного територіального управління юстиції у Полтавській області Олег Тимченко.

"Ситуація на підприємстві досить непроста і потребує певних дій, як від Уряду, так і від правоохоронних органів. Тому тримаємо це питання на контролі. В контексті даного підприємства має бути реакція не тільки юстиції. Юстиція свою роботу робить", - наголосив радник Міністра юстиції, народний депутат Ігор Алексєєв.

На виконанні у відділі примусового виконання рішень УДВС ГТУЮ у Полтавській області перебувало виконавче провадження про стягнення з ДП "Полтавський комбінат хлібопродуктів" 996 748,77 грн заборгованості по заробітній платі по 135 виконавчих провадженнях.

"Державна виконавча служба вжила всіх залежних від неї заходів і на сьогоднішній день з ДП "Полтавський комбінат хлібопродуктів" на користь працівників стягнуто майже мільйон гривень", - розповів Олег Тимченко.

Загалом у Полтавській області протягом 2018 року стягувачам у рахунок погашення заборгованості по заробітній платі та інших виплатах, пов’язаних з трудовими правовідносинами перераховано 5 507 084 грн.

ГТУЮ, гроші, стягнення, ПКХ, зарплата, борг

За темою:

  • На Полтавщині судитимуть колишню головну бухгалтерку Кременчуцької міськради
  • Влада Полтави відмовилася від пільговиків в електричках
  • Вдруге оголосили понад мільйонний тендер на проведення свят
  • Топ-5 за тиждень :

    Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.