ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

08:45 05.07


План президента США проти СНІДу реалізовують у Полтаві

8 липня у конференц-залі обласного центру профілактики ВІЛ-інфекції та боротьби зі СНІДом відкриється навчальний цикл для персоналу кабінетів "Довіра". Це - частина плану президента США по боротьбі з хворобою.

Персонал обучатимуть у рамках проекту "Доступ спільнот до послуг з догляду та лікуванням ВІЛ через зміцнення системи охорони здоров’я - ACCESS" за підтримки Центрів контролю та профілактики захворювань США - на виконання Надзвичайного плану Президента США з подолання ВІЛ/СНІДу (план "PEPFAR").

У рамках виконання "Загальнодержавної цільової соціальної програми протидії ВІЛ-інфекції/СНІДу на 2014-2018 роки в Україні" та проекту "Доступ спільнот до послуг з догляду та лікування ВІЛ через зміцнення системи охорони здоров’я – АССЕSS", який реалізується Всеукраїнською благодійною організацією "Всеукраїнська мережа людей, які живуть з ВІЛ/СНІДом", розробляється Єдина система епідеміологічного та клінічного моніторингу поширеності ВІЛ-інфекції (надалі МІС). Полтавська область визначена одним із регіонів України для проведення дослідної експлуатації МІС. Заклади охорони здоров’я, які будуть брати участь у дослідній експлуатації, забезпечуватимуться спеціальним комп’ютерним обладнанням.

СНІД, здоров'я, США, допомога, медицина

За темою:

Топ-5 за тиждень :
Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.