ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

17:00 28.08

P


Пластикові вікна для встановлення на балконі або лоджії

Скління балкону – процедура складна. Головна складність полягає в тому, що більшість усієї поверхні припадає саме на вікна.

 

Скління балкону – процедура складна. Головна складність полягає в тому, що приблизно 70% всієї поверхні припадає саме на вікна. Тільки надійні пластикові вікна від виробника зможуть захистити помешкання від холоду або спеки.

Які склопакети встановлюють на лоджії або балконі?

Виробники пропонують одразу декілька варіантів:

 - енергозберігаючі склопакети;
 - тоновані вікна;
 - звичайні варіанти.

Звичайно, останній варіант стане найбільш дешевим, але чи варто економити декілька сотень гривень? Можна зробити повноцінну утеплену кімнату, витратившись лише на якісні двокамерні склопакети з функцією збереження тепла. Зазвичай такі моделі складаються з двох камер, чого цілком достатньо для якісної теплоізоляції.

Варто зазначити, що трикамерний склопакет на балконі чи лоджії встановлювати не варто, так як він призведе лише до переплати. Двокамерного варіанту буде цілком достатньо. Якщо вікна виходять на спокійну вулицю, то вистачить і однокамерної моделі: її тепло- та звукоізоляційні показники знаходяться на високому рівні. Якщо ж балкон виходить на галасливу вулицю, то буде потрібна додаткова звукоізоляція, яку надасть двокамерне вікно.

Економ-варіант чи повноцінна кімната?

Не кожен власник житла користується балконом як ще однією кімнатою. В такій ситуації можна зекономити, встановивши там звичайні склопакети. Але варто зауважити, що зимою на балконі буде прохолодно.

Якщо помешкання невелике, то краще встановити саме енергозберігаючі вікна. По-перше, це ще одна кімната, а по-друге, це важлива повітряна перегородка, яка є кращою теплоізоляцією.   

Навіть взимку тут можна буде відпочивати, вирощувати кімнатні рослини або тримати домашніх тварин. Головне, вибрати якісні вікна з хорошими теплоізоляційними характеристиками. Широкий вибір таких вікон пропонує компанія Viknaroff, продукція якої відома далеко за межами України. Спеціалісти порекомендують найбільш підходящий варіант склопакетів, виходячи з побажань клієнта, оперативно проведуть встановлення.
 

вікна, ремонт

За темою:

Топ-5 за тиждень :

Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.