ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

12:30 22.05


Платники податків області забезпечили 320 мільйонів на підтримку армії

З початку 2023 року на підтримку українських захисників від платників Полтавської області до державного бюджету надійшло понад 320 мільйонів гривень військового збору.

 

Такий показник на 24,3 відсотка перевищує надходження за відповідний період минулого року. У грошовому еквіваленті цей приріст становить 62,6 млн грн додаткових коштів, які надійшли до бюджету. Про це повідомили в Головному управлінні ДПС у Полтавській області.

В. о. начальника Головного управління ДПС у Полтавській області Алла Рябкова зазначила, що позитивна динаміка надходжень по військовому збору, в першу чергу, є результатом проведення заходів, спрямованих на легалізацію трудових відносин. В умовах повномасштабної війни, коли всі зусилля держави спрямовані на наближення Перемоги, незадекларована праця наносить невиправної шкоди обороноздатності країни.

Також за січень-квітень 2023 року до державного бюджету надійшло 1 млрд 862,3 млн грн податку на додану вартість. Алла Рябкова відзначила, що сума податку на додану вартість, яка надійшла станом на початок травня поточного року, на 408,4 млн грн більше надходжень за відповідний період 2022 року (1 млрд 453,9 млн гривень). Із початку 2023 року на розрахункові рахунки платників області відшкодовано суму ПДВ у розмірі 508,7 млн гривень.

податки, гроші, ДПС, бюджет, армія, ПДВ

За темою:

  • ПДВ на півмільярда відшкодовано цьогоріч платникам податків Полтавщини
  • До суду скеровано справу щодо несплати податків на чотири мільйони
  • Топ-5 за тиждень :
    Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.