ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

08:30 20.06


Полтавці просять капітально відремонтувати вулиці Садовського та Ливарну

На сайті Полтавської міської ради з'явилася петиція, в якій промисловці Супрунівського промвузла просять владу зробити капітальний ремонт доріг на вулицях Садовського та Ливарній.

Про це сказано в петиції №511 від Тетяни Паляниці.

Згідно з документом, громада підприємців Супрунівського пром. вузла ( двадцять організацій: ТОВ "Завод Укрбудмаш", ТОВ «Агріка-Полтава», ПП «Глоубкор», ТОВ «Полтавська ІВФ ВЗЛЕТ», ТОВ «МІПРОМ», ПрАТ "Полтавський ДБК", ПАТ "Полтавське ХПП", ТОВ Полтавський РМЗ та інші), просять провести капітальний ремонт дорожнього покриття вулиці Садовського (колишня Транспортна) та вулиці Ливарної.

Із моменту здачі в експлуатацію на даній ділянці дороги жодного разу не проводились ані поточний, ані капітальний ремонти. 

Наразі асфальтне покриття тут відсутнє, дорога вкрита суцільними вирвами, що унеможливлює пересування як легкового так і вантажного автотранспорту, є великі складнощі і у пішоходів (робітників підприємств), які намагаються кожного дня потрапити на свої робочі місця.

В 2013 році були перші кроки у вирішенні кричущого питання для громади Супрунівського пром. вузла, були частково проведені роботи по заміні бордюрів та очищено узбіччя від аварійних дерев.

На цьому етапі роботи були заморожені і не відновились по даний час.

В 2015-2017 роках директором ПАТ «Полтавського ХПП» Бріднею було надіслано ряд клопотань до міської влади міста Полтави з приводу ремонту шляху місцевого значення по вул. Садовського та Ливарній. На що було отримано відповідь – на дану ділянку дороги кошти в бюджет міста не закладено — з того часу минуло майже три роки.

В 2019 році було направлено особисто секретареві міськради Олександру Шамоті колективний лист від восьми підприємств, відповідь — не отримали.

петиція, ремонт, дороги, інфраструктура, влада

За темою:

  • На Полтавщині забезпечили проїзд дорогами місцевого та державного значення
  • Дорожники пояснили походження ям на трасі Дніпро-Решетилівка
  • На Полтавщині збудують платні автошляхи
  • Топ-5 за тиждень :

    Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.