ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

13:50 03.10

P


Плюси та мінуси різних видів пилососів

Пилосос — техніка для дому, яка робить прибирання набагато комфортнішим. Він за допомогою різних насадок (для килима, дивана, авто і т.д.) всмоктує повітря разом із дрібним брудом та пилом. 

 

Пилососи відрізняються один від іншого за рівнем шуму, потужністю, типом фільтру та іншими технічними характеристиками. За призначенням пилососи поділяються на миючі та класичні для сухого прибирання.

Сухе прибирання

Пилососи для сухого прибирання — це класична техніка, за допомогою якої вдасться прибрати бруд з килима або ламінату. Така модель має в корпусі або спеціальний мішок для збирання бруду, або контейнер. Мішок необхідно час-від-часу чистити або змінювати на новий, пластикова чаша — багаторазова, але її також доведеться звільняти від забранного пилу.

Серед плюсів такого варіанту слід зазначити низьку ціну, великий асортимент, наявність в комплекті декількох насадок. Мінус моделей для сухого прибирання — неможливість миття підлоги. Щоб придбати техніку для дому достатньо написати в браузері пошуковий запит купити пилосос Київ. Пошукова система видасть купу результатів, серед яких можна легко знайти модель з ідеальним співвідношенням ціни та якості.

Миючі пилососи

Миючі пилососи пристосовані до вологого прибирання. Вони працюють за рахунок двох контейнерів, які поєднуються за допомогою системи трубок. В один резервуар наливається вода з мийним засобом, яка через трубку потрапляє на підлогу. В іншому резервуарі збирається вже відпрацьована вода. Така модель з легкістю впорається з розлитим чаєм на підлогу або килимове покриття.

Переваги миючих пилососів:
 — можливість як вологого, так і сухого прибирання;
 — можливість прибирання рідин;
 — збирання сміття великого розміру.

Мінуси миючих агрегатів — висока ціна, габаритність, складність обслуговування, велике споживання електроенергії.

техніка, пилосос

За темою:

Топ-5 за тиждень :

Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.