ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

16:30 10.10


Поблизу будівлі облради зводять новий ЦНАП

На вулиці Соборності, 45 у Полтаві активно розпочалося будівництво Центру надання адмінпослуг (ЦНАП). Робітники вже підготували котлован, розбили осі та почали заливати фундамент. 

Будівля матиме нестандартну архітектурну форму та буде енергоефективною, повідомляє прес-служба Полтавської ОДА.  

— Зараз ми стоїмо на порозі глобального проекту — реконструкції площі перед ОДА, реалізовуватимемо проект "Територія Майдану". ЦНАП чудово впишеться до цієї концепції. Саме заради таких змін люди й почали проявляти свою активність у 2014-му, — несподівано резюмував Тимофій Голбан, директор Департаменту будівництва, містобудування і архітектури та житлово-комунального господарства Полтавської ОДА. Він повідомив, що в планах ОДА до кінця цього року повністю закінчити "коробку". Вже вивели котлован, розбили осі та днями мають намір заливати фундамент. За процесом будівництва пильно слідкують: навіть встановили відеокамеру та посилили охорону.

Полтавський ЦНАП має бути двоповерховим, загальною площею 2000 квадратних метрів, доступним для людей та працювати 24 години на добу.

Нагадаємо, що нинішній ЦНАП при Управлінні адміністративних послуг Полтавської міської ради наразі надає 94 послуги. У майбутній будівлі їх буде понад три сотні.

послуги, влада, будівництво, гроші, ОДА, ЦНАП

За темою:

  • У Чорнухах облаштовують новий ЦНАП
  • Топ-5 за тиждень :

    Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.