ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

15:30 08.05


Поблизу Поля Полтавської битви виявили могилу

На Полі Полтавської битви знайшли невідому могилу. Її виявив один із співробітників музею під час прибирання. Припускають, що там може бути поховання домашньої тварини.

 

Як розповів науковий співробітник музею державно історико-культурного заповідника "Поле Полтавської битви" Сергій Макаренко, він помітив свіжу могилу в лісопосадці на полі Полтавської битви приблизно тиждень тому: "Мабуть, поховали восени чи на початку зими, бо земля вже встигла провалитися. Там ніяких написів немає – хрест із гілочок тільки стоїть, скотчем скручений. Стаканчик стояв, якась рідина в ньому, пару цукерок і, власне, все. Ще якісь штучні квіти".

Раніше таких знахідок він не виявляв. За його словами, місцеві там в основному виносять сміття – співробітники музею як раз його прибирали. До поліції вони не зверталися, а повідомили тільки керівництву.

Директорка заповідника "Поле Полтавської битви" Наталія Білан сказала журналістам видання Зміст, що має намір звернутися до дільничого з приводу такої знахідки.

У свою чергу, заступник начальника відділу комунікації ГУНП в Полтавській області Роман Грішин вважає, що в таких випадках краще звертатися до місцевої ради, а поліція включається лише тоді, коли є наявність адміністративного або кримінального правопорушення, – наприклад, якщо зійснюють наругу над місцем поховання.

Роман також розповів, що так званих "несанкціонованих" захоронень в області дуже багато: є могили, що залишилися чи знайшлися з часів Другої світової війни, або коли поселення зникали, а могили біля них залишалися. Тому певної кримінальної відповідальності за це немає.

Сергій Макаренко припускає, що там, можливо, господарі поховали свою собаку, адже такі схожі неофіційні майже цілі кладовища домашніх тварин у Полтаві вже існують. Там люди теж чомусь ставлять хрести на могилки своїх померлих домашніх улюбленців.

суспільство, могила, поховання, поліція, Яківці

За темою:

Топ-5 за тиждень :

Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.