ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

12:45 19.03


Початок посту: полтавський священник поділився духовною підготовкою до Великодня

З 18 березня православні віряни Полтавщини розпочали Великий піст, що є підготовкою до Великодня, який цьогоріч відзначається 5 травня. Полтавський священник поділився сенсом та правилами цього періоду.

Так, священник зі Свято-Михайлівського храму (село Івонченці під Полтавою) ПЦУ Олександр Горай зазначає, що Великий піст визначається як час для покаяння, молитви та самопереосмислення.

Віряни практикують утримання від м’яса, риби, та молочних продуктів, а також відданість молитві й боротьбі зі спокусами.

Священник наголосив на важливості поміркованості та розуміння індивідуальних обставин, таких як здоров'я.

Богослужіння під час посту мають особливий порядок, з акцентом на літургії Василія Великого та постові служби, що сприяють молитовному та покаянному настрою.

Великий піст триватиме до 5 травня — свята  Воскресіння Христового.

Олександр Горай також повідав, що саме церква є місцем духовного зцілення і взаємовиручки під час війни.  Під час інтерв’ю Суспільному він розповів, як з перших днів повномасштабного вторгнення до церкви зносили допомогу, рятували переселенців від голоду під час окупації, створили «подушковий»  взвод і «пиріжковий батальйон» для допомоги у місцях бойових дій.

 

християнство, ПЦУ, Великий піст, молитва

За темою:

Топ-5 за тиждень :
Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.