20:45 20.06

"Поділля-Мотор": перемога, нічия та поразка на Полтавщині

Мотоболісти клубу "Поділля-Мотор" (Кам'янець-Подільський) за три дні провели три непростих матчі у гостях проти клубів із Полтавщини, в яких набрали чотири очки.

Колос — Поділля-Мотор — 0:1
18 червня у Стовбиній Долині відбувся календарний матч чемпіонату України з мотоболу між місцевим "Колосом" та командою "Поділля-Мотор" із Кам'янця-Подільського. Фаворитами поєдинку були господарі поля, але перемогли гості завдяки єдиному м'ячу, автором якого став Янішен.

Дружба — Поділля-Мотор — 6:0
Наступного дня, 19 червня, у Мачухах, на місцевому мототреку, відбувся поєдинок між місцевою "Дружбою" та командою "Поділля-Мотор". Матч закінчився перемогою господарів з великим рахунком - 6:0. У першому, другому та третьому періодах господарі забивали акурат по два м'ячі, а в заключній чверті поєдинку експерементували зі складом. Хет-триком тут відзначився досвідчений Іван Таран!

Нива — Поділля-Мотор — 1:1
А 20 червня, в неділю, у Вишняках "Поділля" завершило турне Полтавщиною, зігравши проти місцевої "Ниви" — і досягло почесного нічийного результату — 1:1.

Таким чином, клуб "Поділля-Мотор" свій візит до команд Полтавської області завершив із чотирма очками до власної скарбнички — дуже пристойний результат. Варто зазначити, що матчі викликали неабиякий інтерес серед уболівальників, яких на трибунах мототреків області збиралося по кілька тисяч.