ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

15:15 09.06


Погода в Полтаві з 14 по 20 червня очікується в межах кліматичної норми

За прогнозами синоптиків, третій тиждень червня в Полтавській області, як і по всій країні, розпочнеться з нестійкої погоди з короткочасними дощами. Надалі встановиться помірно тепла погода з денними покажчиками 21°С - 22°С.

Кліматична картина в Україні на третій тиждень червня

Третій тиждень червня розпочнеться з дощового фронту, який пройде по всій території України з заходу на схід.
У Львові незначний дощ можливий лише вдень 14 червня, надалі без опадів. Температура на початку тижня становитиме 25°С, та поступово знизиться до 20°С.

В Києві дощі пройдуть 14 та 15 червня, температура в ці дні очікується близько 20°С, надалі встановиться на рівні 22°С - 23°С.

В Дніпрі, за повідомленням Мета Погоди, нестійка дощова погода можлива до 16 травня, покажчики термометра не перевищуватимуть 23°С.

В Харкові дощитиме з понеділка по четвер, температура весь тиждень в межах від 20°С до 22°С.

Детальний прогноз погоди в Полтаві та області

В Полтаві нетривалі дощі пройдуть вдень та ввечері 14-15 червня, проте в деяких районах області дощова погода затримається: в Кременчуці та Миргороді опади припиняться лише вранці 17 числа. Денна температура в Полтаві в понеділок та вівторок становитиме 19°С - 20°С, надалі почне поступово підвищуватись до 23°С. Вночі покажчики будуть дещо нижчими: від 13°С до 16 °С.

Помірно тепла погода, встановиться і в області: в Миргороді, Кременчуці, Пирятині наприкінці тижня очікується до 24°С. Вологість повітря на початку тижня становитиме 86%, а з припиненням опадів знизиться до 49% - 51%.

погода, прогноз

За темою:

  • Полтавців попереджають про погіршення погодних умов
  • "Сюрприз": синоптики попереджають про заморозки наприкінці травня-початку червня
  • Топ-5 за тиждень :

    Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.