ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

14:00 10.07


Пограбували першого заступника голови Полтавської облради

З банківської картки "Юнікредит банку" 1-го заступника голови Полтавської облради Євгенія Холода зникло 42 тисячі гривень. Як з'ясувалося, гроші зняла прибиральниця, яка працювала в адмінбудівлі обласної ради.

На сайті Єдиного державного реєстру судових рішень зазначено, що подія сталася ще у листопаді минулого року.

Під час досудового розслідування прибиральниця щиро  зізналася у злочині (її звинуватили у крадіжці за ч. 1 ст. 185 КК України).

Нині безробітна полтавка повернула гроші Євгенію Холоду. Враховуючи всі обставини, суд призначив жінці штраф у розмірі 850 гривень.

Обвинувачена визнала свою вину у вчиненні інкримінованого їй кримінального правопорушення, підтвердивши факт його скоєння за обставин, викладених вище. Щиро розкаялася у вчиненому та просила її суворо не карати

сказано у реєстрі судових рішень.

Євгеній Холод, картка, крадіжка, прибиральниця

За темою:

  • У Полтаві на зупинці затримали крадія
  • Полтавець на вулиці намагався пограбувати пенсіонера
  • У Полтаві розслідують викрадення зерна на держпідприємстві
  • Топ-5 за тиждень :








    Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.