ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

09:30 21.06


Показники використаної води пропонують передавати месенджером

Підприємство "Полтаватеплоенерго" запровадило бот-сервіс передачі показників лічильників у месенджерах Viber та Telegram.

 

До 30 червня включно триватиме передача показників за допомогою всіх наявних сервісів, крім засобів телефонного зв’язку (вони припинять прийом 27 червня о 15:45). Один із найзручніших способів передати показники — за допомогою чат-ботів у месенджерах Viber та Telegram.

Навіщо щомісяця передавати показники лічильників гарячої води?
Кожного місяця абонентська служба "Полтаватеплоенерго" проводить нарахування за надані послуги. Щоб споживачі сплачували за фактично спожиту кількість гарячої води, а отримувачі субсидії та пільговики різних категорій могли розраховувати на отримання відповідної компенсації від держави на оплату послуг підприємства, їм необхідно щомісяця вчасно передавати показники індивідуальних (квартирних) приладів обліку.

У доповнення до наявних сервісів передачі показників "Полтаватеплоенерго" запровадило чат-боти у месенджерах Viber та Telegram.

Чим це відрізняється від попередньої передачі через Viber та Telegram?
Споживачі "Полтаватеплоенерго" могли і раніше передавати показники через месенджери, відправляючи повідомлення на номер (050) 303-34-02. Але такий спосіб передачі здійснюється без перевірки внесених даних. Тому споживачі інколи їх вносили некоректно. До того ж обробка таких повідомлень неможлива без участі оператора. Відтепер прийом показників відбувається у автоматизованому режимі, де введені дані покроково перевіряються на наявність технічних чи інших помилок.

Полтаватеплоенерго, інновація, вода, месенджер, інформація

За темою:

  • Банкрутство: у лютому полтавці можуть лишитися без тепла
  • Топ-5 за тиждень :
    Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.