ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

18:30 01.11


"Покращення": половині пенсіонерів додали менше 200 гривень

Під час пенсійної реформи в жовтні при перерахунку пенсій для 4,795 мільйона пенсіонерів із 10,2 мільйона підвищення не перевищило 200 гривень, повідомила прес-служба Міністерства соціальної політики України.

Ще понад 2,1 мільйона українських пенсіонерів отримали всього від 200 до 500 гривень надбавки до пенсії.

В результаті перерахунку пенсії було підвищено для 10,2 мільйона пенсіонерів. Доплату до 200 гривень одержали 4 мільйона 794,8 тисячі осіб

  — йдеться в повідомленні Мінсоцполітики.

При цьому підвищення пенсій від 200 гривень до 500 гривень торкнулося 2 069 800 осіб. Ще 1,2 мільйона пенсіонерам пенсія буде підвищена від 500 гривень до 1000 гривень.

Більше тисячі гривень повішення пенсій торкнулося 2,082 мільйона пенсіонерів.

Щоправда Володимир Тараторін, начальник ГУ Пенсійного фонду України в Полтвській області стверджує, що середнє підвищення пенсій на Полтавщині склало близько 600 гривень.

Не всі пенсіонери сьогодні задоволені. Бо не всіх та надбавка, яку прорахували, влаштовує. Вона залежить від двох показників: стажу роботи та від заробітку, який отримував свого часу пенсіонер. Максимальні надбавки, що отримали полтавці, становили 7 тисяч гривень, говорить Володимир Тараторін. Мінімальні збільшення, а це до 140 гривень, нарахували 115 тисячам осіб. Максимальні – від 3 тисяч і вище – 9 тисячам пенсіонерів. А найбільше полтавців – майже 147 тисяч – отримали додатково до соцвиплати від 140 до півтисячі гривень.

 — сказав Володимир Тараторін.

Слід також відзначити, що підвищення не відчутно ще й тому, що за останній рік значно зросли ціни на необхідні продукти, споживчі товари та комуналку.

Нагадаємо, закон про пенсійну реформу був прийнятий Верховною Радою 3 жовтня і набув чинності 11 жовтня 2017 року. Цей документ встановлює вимоги до мінімального страхового стажу для виходу на пенсію і передбачає автоматичний перерахунок пенсій за новою формулою.

Прем'єр Гройсман заявив, що зміни пенсійного законодавства є збалансованими, які дозволять покращити якість життя пенсіонерів. Прийняття в Україні пенсійної реформи продиктовано необхідністю співпраці з Міжнародним валютним фондом, який вимагає від України скоротити дефіцит Пенсійного фонду.

 

пенсія, реформа, перерахунок

За темою:

Топ-5 за тиждень :
Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.