ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

15:00 16.11


Полтавці вимагали проведення містобудівної реформи

Акція протесту будівельників відбулася біля будівлі Полтавської облдержадміністрації. Мета акції – привернути увагу громадськості та влади до необхідності проведення містобудівної реформи.

Організатором акції є Національна Спілка архітекторів України. До заходу долучилися архітектори Полтави та області, представники громадських організацій та активісти. Акція відбулася по всіх містах України.

Учасники акції висловили протест проти законопроєкту №5655 «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо реформування сфери містобудівної діяльності».

За словами протестувальників, цей законопроєкт загрожує реформі децентралізації в Україні та містить корупційні ризики. Також він позбавляє архітекторів авторських прав і можливості здійснення авторського нагляду на своїх об’єктах.

Протестувальники говорили: законопроєкт покращує тільки становище забудовників, а не збалансовує інтереси усіх сторін.

Протестувальники просили владу Полтави та області підтримати їх і звернутися до Верховної ради, щоб законопроєкт допрацювали з урахуванням їхніх пропозицій.

За підсумками акції владі області та міста спрямують резолюцію з проханням врахувати вимоги протестувальників та направити ініціювати їх розгляд Верховною Радою.

Крім того, цього дня забудовники під стінами міської ради Полтави провели акцію протесту з проханням  дозволити розпочати будівництво на Героїв АТО, 81, повідомля Полтавська хвиля.

У Полтаві під міськрадою страйкують будівельники | Oblnews - Новини Полтаської області

За словами чоловіків, через протести місцевих і відсутність офіційних дозволів вони лишилися без роботи.

Ми зібралися тут, аби висловити свою незгоду щодо свавілля прокуратури, яка на минулому тижні наклала арешт на ділянку під забудову. Тепер ми не можемо виконувати наші господарські зобов’язання», — говорять мітингарі.

Адвокат Щербаков Євгеній, який представляє інтереси ТОВ «Логос» говорить:

На даний час органами прокуратури здійснюється ряд дій, які не відповідають законодавству. Порушуються кримінальні провадження за абсолютно надуманими підставами. Все це робиться для того, щоб не дати можливість виконувати свою дію. Навіщо це робиться ми не знаємо.  

 

Представники ТОВ «Логос» говорять, що з мешканцями спілкувалися і всі хто бачили документи на будівництво — не проти забудови.

протест, містобудування

За темою:

  • Протести полтавців не почули: триває будівництво багатоповерхівки на Героїв АТО
  • Полтавці "штурмували" кабінет Мамая
  • Мешканці мікрорайону Алмазний протестують против забудови
  • Топ-5 за тиждень :

    Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.