ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

18:00 25.01


Поліцейські у Полтаві змагалися з “Джиу-Джитсу”

Сьогодні, 25 cічня, у полтавському спорткомплексі ГУ Нацполіції Полтавщини пройшли спортивні змагання з “Джиу-Джитсу” між поліцейськими, які прибули з усіх областей України.

 Полтавські поліцейські  вибороли друге місце із 27-ми.

Загалом, за підсумками змагань, перемогу здобули поліцейські з Києва, а третіми стали колеги з Чернівецької області, які прийматимуть гостей наступного Чемпіонату України з джиу-джитсу в 2021 році.

Серед працівників патрульної поліції України це було третє змагання з “Джиу-Джитсу”.

Торік змагання провели у Рівному, а цьогоріч  захід —  у Полтаві, бо полтавська команда минулого року виборола перше місце і  перейняла естафету змагань.

 

Всього у змаганні приймає участь 168 спортсменів: з них – 153 чоловіків і 15 жінок.

Учасники змагаються у шести категоріях – від 62 кг. до 94 кг. Жінки виступають у двох категоріях. У минулому році було менше жінок.

Тепер жінок стає все більше і вони займаються на одному рівні з чоловіками.

 «Джиу-Джитсу” підходить патрульним поліцейським, тому що потім кожен патрульний може захистити як себе і свого колегу, так і будь-якого громадянина, та водночас мінімально травмувати правопорушника.

Це — не ударний вид спорту, тому  розвивається серед патрульних.

На початку це було хобі, але зараз — за програмою Асоціації “Джиу-Джитсу” України.    

Взяти участь у змаганнях може кожен патрульний, треба тільки пройти декілька семінарів і попрацювати з інструктором.

Заступник командира роти №8 другого батальйону полку УПП в Одеській області старший лейтенант – Олександр Бабенко говорить:

- Я приїхав з Одеси. У змаганнях беру участь, щоб зняти психологічне навантаження. Також для того, щоб зустрітися тут із старими друзями, з якими познайомився на різних семінарах, командируваннях. Хочеться спробувати себе, перевірити свої сили. Займаюся вдома спортом, тому хочеться інколи вирватися на змагання та подивитися, що всі ми можемо показати. Якщо є вільний від служби час, то до змагань готуюсь заздалегідь. Це мої другі змагання – у минулому році я теж брав участь. Тоді я не переміг, але вважаю, що головне – це саме участь, а не перемога.

- Беру участь тому, що мені подобається спорт і хочеться спробувати свої сили, - ділиться поліцейський взводу №1 роти ТОР міста Маріуполь - Дмитро Кошкір. - Також цікаво подивитися на той рівень, який досягли інші колеги. У минулому році я теж приймав участь і навіть виборов третє місце. Займаюся спортом шість років. Цей захід для мене цінний тим, що дає змогу оцінити себе як спортсмена та покращити свій рівень.

Переможців нагороджують призами – кубками та медалями, а також грошовою винагородою і вихідними днями з правом відпочити ти оздоровитися у лікувальних санаторіях.

У минулому році за перше місце давали п’ять тисяч гривень, за друге – чотири тисячі гривень, за третє – три тисячі гривень.

змагання, патрульні, Джиу-Джитсу

За темою:

  • Кубок Полтавщини з футболу: результати матчів понеділка
  • У ДТП на Миргородщині загинув пасажир легковика
  • Поліція області за вихідні склала два десятки протоколів щодо нетверезих водіїв
  • Топ-5 за тиждень :

    Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.