ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

17:15 24.03


Поліцейські започаткували новий формат щоквартальних звітів

Відтепер щокварталу керівники територіальних підрозділів поліції області звітуватимуть перед населенням – відкрито говорити не тільки про здобутки, але й про проблеми.

В ГУ Нацполіції області завірили: начальники відділів та відділень поліції в районах не обмежуватимуться доповіддю про розкриті злочини та скеровані до суду матеріали кримінальних проваджень.

Вони будуть відкрито обговорювати з представниками громадськості, журналістами та органами місцевого самоврядування проблемні питання.

 


Березень став відправною точкою для нового формату звітів перед населенням. На цьому тижні вже відзвітувала більшість керівників районних підрозділів поліції області. А офіційні розширені звіти опубліковані на інформаційних платформах кожного підрозділу у Facebook та на сайті Головного управління Національної поліції в Полтавській області. Ознайомитися зі звітами можна ТУТ.

Кожен звітний захід супроводжується демонстрацією слайдів, які відображують  10 ключових напрямів (блоків) діяльності відділу (відділення) поліції.
01 – персонал (некомплект, навантаження на одного поліцейського, покарані та заохочені працівники);
02 – повідомлення громадян (швидкість прибуття поліції на місце, характер повідомлень громадян);
03 – стан аварійності на дорогах (види порушень на дорозі, їх причини, заходи з покращання безпеки дорожнього руху);
04 – вулична злочинність (статистика, характеристика жертв і злочинців, які спільні заходи потрібні для того, аби досягти певного рівня безпеки на вулицях);
05 – квартирні крадіжки та шахрайства (динаміка, способи скоєння, сприятливі причини та умови);
06 – надзвичайні події з дітьми (розшук безвісно зниклих, насильство (булінг), втягнення у злочинну діяльність, схиляння до вживання алкоголю та його продаж неповнолітнім);
07 – домашнє насильство (статистика викликів, притягнення до відповідальності, превентивні та обмежувальні заходи тощо);
08 – зброя та вибухівка (встановлено фактів, вилучено, види одиниць зброї, діяльність поліції із протидії незаконному обігу зброї та додаткові заходи, які необхідні);
09 – взаємодія поліції та громади (співпраця, спільні проекти, скарги на дії поліції, що потрібно зробити, аби покращити якість такої співпраці, заходи, спрямовані на підвищення довіри населення);
10 – нагальні потреби поліції (поліпшення матеріально-технічної бази відділів (відділень), підвищення кваліфікації, залучення громадських організацій, розробка Програм протидії злочинності тощо).


Блоки питань, щодо яких звітуватимуть керівники підрозділів, будуть містити статистичні дані (кількісні показники), заходи, які вже реалізовані поліцією (що зроблено у конкретному напрямі), плани (які дії або рішення ще доведеться виконати) і, нарешті – шляхи вирішення тих чи інших проблем (кого треба залучити, що необхідно придбати або загальними силами зробити).


Словом, новий формат звітів дозволить максимально об’єктивно оцінити не тільки ефективність поліції на території обслуговування, але й масштаб поточних проблем, які потребують нагального розв’язання.  

поліція, звіт

За темою:

  • Після нічної атаки полтавці знаходять уламки безпілотників: що робити
  • Справу щодо загибелі полтавської комунальниці закрили
  • ДТП під Кременчуком: загинув водій, ще п'ятеро людей травмовані
  • Топ-5 за тиждень :








    Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.