ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

12:00 14.01


Поліції не вдалося притягнути до відповідальності власницю скандального МАФу

У Полтаві на перехресті вулиць Стрітенської та Небесної Сотні підприємниця Олена Дрозд повідомлення правоохоронців ігнорує і продовжує будувати скандальний кіоск.

 Нагадаємо, власниця МАФу Олена Дрозд не узгодила його встановлення з правоохоронними органами, що є адміністративним правопорушенням. Тож, жінка, згідно з чинним законодавством, має сплатити штраф та демонтувати розміщену без дозволу споруду.

Однак, спочатку справу про порушення мають розглянути в Управлінні патрульної поліції, куди ніяк не може потрапити підприємиця.

Як повідомляє Zmist.pl.ua з посиланням на прес-офіцер Управління Наталія Ширіпова, працівники відділу безпеки дорожнього руху, які складали адмінматеріали на Олену Дрозд, тримають ситуацію з МАФом на контролі.

Наразі власниця не йде з ними на зв'язок.

До неї були відправлені і матеріали на розгляд справи, і прохання прийти на розгляд справи. Патрульні щодня їздять за адресою, де вона проживає (яку вона вказала в заяві), до МАФу цього їздять, однак вона не йде ні на який зв'язок

– розповідає Наталія Ширіпова.

За словами прес-офіцера, поки Олена Дрозд власноруч не отримає направлення, притягнути її до відповідальності неможливо.

Попри це скандальний кіоск продовжують добудовувати.

Так, нещодавно споруду облицювали пластиком золотистого кольору.

Олена Дрозд після перевірки споруди працівниками поліції взяла лікарняний.

За інформацією прес-служби патрульних, у неї стався гіпертонічний криз (надмірне підвищення артеріального тиску).

Нагадаємо, працівники Нацполіції відразу після встановлення кіоску вирушили на його місце розташування, аби вручити підприємниці припис про демонтування споруди. Однак так і не змогли цього зробити, оскільки Олена Дрозд сіла в автівку і втекла з місця події. 

скандал, МАФ, центр Полтави

За темою:

Топ-5 за тиждень :
Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.