ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

19:30 16.03


Поліція перевірить головного лісничого Полтавщини

Голова Полтавської ОДА Олег Синєгубов вирішив звернутися до поліції, аби ті перевірили, де зник на півроку начальник Полтавського облуправління лісового та мисливського господарства Юрій Тараненко.

Зазначимо, що на Юрія Тараненка та на регулярні незаконні вирубки лісів давно скаржаться активісти та мисливці.

Про це стало відомо під час засідання в облдержадміністрації, коли про стан виконання обласної цільової програми комплексного розвитку лісового господарства «Ліси Полтавщини на період 2016-2025 роки»  доповідав перший заступник начальника Полтавського обласного управління лісового та мисливського господарства Олексій Тенянко.

Синєгубов поцікавився, а де ж керівник відомства — Юрій Тараненко? У відповідь почув, що на лікарняному —  майже пів року.

«З 17 листопада... Він хворів коронавірусом і далі... Там все серйозно»,- повідомив  Тенянко.

 

«Це, як на мене, не правильно. У мене інша є інформація. Ми підготуємо звернення до правоохоронців з цього приводу. Нехай перевірять»,- заявив Синєгубов.

 

Довідково: Тараненко Юрій Миколайович - начальник Полтавського обласного  управління лісового та мисливського господарства

Народився 31 березня 1967 року в с. Великі Сорочинці Миргородського району Полтавської області.
Після служби в Радянській армії, закінчив Українську ордена Трудового Червоного прапора сільськогосподарську академію.
До 1996 року працював інженером охорони і захисту лісу Миргородського держлісгоспу. Згодом, до 1998 року перебував на посаді головного лісничого цього підприємства, а потім очолив його.

У 2002 році нагороджений відзнакою Держкомлісгоспу України «Відмінник лісового господарства України». 
А 28 листопада 2006 року Указом Президента України №1004 Юрію Тараненку присвоєно почесне звання «Заслужений лісівник України».

1 липня 2009 року Ю.М.Тараненка призначено на посаду начальника Полтавського обласного управління лісового та мисливського господарства.
Колектив, який очолює Юрій Тараненко, – це близько 1,4 тис. працівників та 9 самостійних лісогосподарських підприємств, у користуванні яких понад 200 тис. га земель державного лісового фонду області, що становить 70% загальної площі. 

скандал, медіа, ліси

За темою:

  • Із пологового будинку зникло немовля
  • У Полтаві чоловік із ножем напав на поліцейських
  • Забруденення: ексголова Полтавської ОДА Головко будує розважальний комплекс на березі Коломаку
  • Топ-5 за тиждень :
    Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.