ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

14:45 19.09


Поліція перевіряє, як в партії мера Полтави "розіграли" тендер на постачання газу

Посадовців виконкому Полтавської міської ради підозрюють у внесенні недостовірних даних в тендерну документацію на користь ТОВ "Газова компанія Інвестсервіс" при закупівлі природного газу на суму 819 тисяч гривень.

Про це йдеться в ухвалі Октябрського районного суду Полтави, куди слідчий звернувся в рамках кримінального провадження №42017171010000162 від 13 липня 2017 року.

У грудні 2016 року виконком Полтавської міськради провів тендер на закупівлю природного газу обсягом 95 460 куб метрів.

За результатом торгів угоду було укладено "ГК Інвестсервіс", її вартість склала 819 тисяч грн.

Конкурентом переможця на тендері була ТОВ "Газоторгова компанія".

Слідство встановило, що обидві фірми пов’язані з депутатом Полтавської міськради від партії ПП "Совість України", пишуть Nashi groshi.

Підприємства подали тендерні гарантійні листи від банку "Український капітал" на суму 10 150 гривень, власником цього банку є родина згаданого депутата.

Суд у відповідь на клопотання слідчого дозволив тимчасовий доступ до тендерної документації про закупівлю газу у "ГК "Інвестсервіс", але відмовив поліції у проханні вилучити ці документи.

Згаданим у судовій ухвалі депутатом Полтавської міськради є Ліліана Бєлашова,  пов’язана з "ГК Інвестсервіс" та "Газоторгова компанія".

Обидві фірми обслуговуються в одному банку, фігурують у спільних кримінальних провадженнях, а їх засновники тісно пов’язанні між собою родинним бізнесом Бєлашових.

Так, в ГК "Інвестсервіс" працює донька депутатки, а за юридичною адресою "Газоторгової компанії" зареєстрована компанія "Скела Терціум". Її співзасновник Євгенія Федорович є сестрою Ліліани Бєлашової.

Нагадаємо, міський голова Полтави Олександр Мамай був першим номером в списку партії "Совість України" на виборах 2015 року до Полтавської міськради.

тендер, непрозорість, зловживання, газ

За темою:

  • Стипендії Полтавської міськради призначатимуть школярам з 8-го класу
  • Топ-5 за тиждень :
    Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.