ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

14:26 03.08


Поліція Полтавщини відсвяткувала свою річницю з квартирами та мільйоном. ФОТО

У Полтаві сьогодні відбулось урочисте зібрання з нагоди дворіччя з часу створення Національної поліції України. З нагоди свята речник полтавської поліції Юрій Сулаєв отримав квартиру.

Фото Наталії Черних, poltava365.com Фото Наталії Черних, poltava365.com Фото Наталії Черних, poltava365.com Фото Наталії Черних, poltava365.com Фото Наталії Черних, poltava365.com

 

На площі біля Меморіалу полеглим працівникам правоохоронних органів вишикувались працівники поліції Полтавщини. Захід тривав хвилин п'ятнадцять, але був насичений змістом.

Насамперед згадали колег, які поклали свої життя в професії.

Полтавські правоохоронці не дають оцінку своїй роботі, бо законодавство забороняє це робити, однак наводять статистичні дані.

Згідно з законодавством поліція не може робити  оцінку своїй роботі, але є статистичні дані. Наприклад, у цьому році вперше за три роки ми спостерігаємо загальну тенденцію до зменшення кримінальної злочинності. – від 10% до 12%. Тяжкі злочини по окремих показниках показують зменшення удвічі. Водночас є збільшення показника розкриття злочинів

- зазначив речник ГУ НП Полтавщини Юрій Сулаєв.

До речі, він та ще четверо правоохоронців під час урочистостей отримали ордери на службове житло від органів місцевого самоврядування Полтави.

Крім цього Полтавська міська рада дала Патрульній поліції Полтави один мільйон гривень на потреби в роботі.

 

поліція, Юрій Сулаєв, Олександр Мамай, Полтавська міська рада

Топ-5 за тиждень :
Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.