ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

12:00 26.03


Поліція Полтавщини зареєструвала 183 повідомлення про ймовірні порушення щодо виборів

За даними управління превентивної діяльності ГУНП в області, за період передвиборчих перегонів відносно порушників виборчого законодавства було складено 34 адміністративних матеріали. 143 інформації, які надійшли до поліції від спостерігачів та громадян, не підтвердилися.


Поліція Полтавщини повідомила, що зареєструвала 183 повідомлення про ймовірні порушення щодо виборів. Серед них 28 протоколів – за недотримання порядку виготовлення та розповсюдження друкованих матеріалів передвиборної агітації різних політичних партій без відповідних реквізитів (ч. 2 ст. 212-13 КУпАП). Три – за порушення порядку розміщення агітаційних матеріалів та політичної реклами (ст. 212-14 КУпАП). Серед задокументованих порушень у цій сфері також є три випадки дрібного хуліганства (ст. 173 КУпАП), інформує прес-служба обласної поліції. 

За цей період до Єдиного реєстру досудових розслідувань внесені відомості щодо п'яти ймовірних кримінальних правопорушень, пов’язаних із виборчим процесом. 

Два провадження відкриті за ймовірними фактами підкупу виборців (ст. 160 Кримінального кодексу України), що мали місце у Полтаві та Кременчуці; одне завідомо неправдиве повідомлення про підкуп виборців (за ст. 383), один факт ймовірного порушення авторського права при здійсненні  передвиборної агітації (ст. 176) та шахрайства (ст. 190). 

вибори, закон, поліція

За темою:

Топ-5 за тиждень :
Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.