ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

18:00 10.05


Поліція призупинила секс-бізнес у лазні

У лазні по вулиці Хорольській у Кременчуці поліція знайшла проституток, які за годину праці брали з клієнтів по 700 гривень.

 

З вересня 2018 року по 25 квітня 2019 року дві кременчужанки займалися проституцією. За даними ухвали Автозаводського райсуду з реєстру судових рішень, стало відомо, що вони надавали сексуальні послуги чоловікам за грошову винагороду в розмірі від 700 грн за годину. У подальшому зароблену суму жінки розподіляли між ними та сутенером, інформує Кременчуцька газета.

Вночі 26 квітня цього року року слідчим Кременчуцького відділу поліції, відповідно до ухвали слідчого судді Автозаводського районного суду Кременчука, було проведено  обшук у лазні. Під час нього виявлено та вилучено системний блок "GRESSO", на який проводили запис із камер відеоспостереження закладу.

Саме цей системний блок слідчий і просив суд заарештувати. Заслухавши справу, у задоволенні клопотання слідчого про арешт майна, внесене у кримінальному провадженні, суддя відмовив.

Здійснюється досудове розслідування у вказаному кримінальному провадженні за ознаками правопорушення, передбаченого ч. 2 ст. 303 КК України, за фактом втягнення жінок у заняття проституцією, вчинене за попередньою змовою групою осіб.

кримінал, поліція, проституція, Кременчук

За темою:

  • Шахрайство із землями ландшафтного парку: судитимуть учасників організованої групи
  • У Полтаві 22-річний кримінальний авторитет займався рекетом
  • На Полтавщині сусіди повідомили поліції про жінку, що вирощувала коноплю
  • Топ-5 за тиждень :









    Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.