ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

14:41 03.04


Поліція провела слідчі дії у будівлі екс-кінотеатру імені Котляревського

У Полтаві біля прибудови до колишнього кінотеатру Котляревського 3 квітня знову було неспокійно, тут проводили слідчі дії. Представники орендаря - ТОВ "Старнайт" - заявили, що про слідчі дії їх ніхто не попереджав, а рішення суду детально вивчити не дали.

Сьогодні, 3 квітня, у Полтаві з 12:00 проводять слідчі дії на території колишнього Будинку дворянського зібрання (кінотеатру імені Котляревського), повідомляє Depo.Полтава.

З метою потрапити в середину прибудови до екс-кінотеатру правоохоронці викликали МНС-ників. На місце події прибули співвласники ТОВ "Старнайт", оскільки директора закладу Олега Устименка нині в місті немає. Олександр Калуцький зазначив, що про слідчі дії їх ніхто не попереджав, дізнались про це від працівників сусідніх закладів, які побачили, що двері намагаються зламати. Рішення суду, говорить Калуцький, слідчі детально вивчити не дали. Також додав, що вже викликав адвоката.

Речник поліції Полтавщини Юрій Сулаєв прокоментував, що фахівці проводять огляд приміщення прибудови і вивчають особливості її конструкцій в рамках кримінального провадження, а всі процесуальні дії проводяться відповідно до ухвали суду. Поліція ж забезпечує порядок на місці події.

Нагдаємо, що у лютому 2018 року Державна архітектурно-будівельна інспекція (ДАБІ) видала забудовнику припис про призупинення незаконного будівництва й штраф у 1,44 млн грн, адже кінотеатр (колишній будинок дворянського зібрання) є архітектурною та історичною пам'яткою національного значення. Зараз в історичній пам'ятці функціонують нічний клуб, кілька закладів громадського харчування, кіоски із фаст-фудом. Попри заборону, скандальне будівництво тривало.

24 жовтня 2018 року Інспекція по контролю за благоустроєм вручила ТОВ "Старнайт" припис на демонтаж незаконної добудови до пам'ятки національного значення Будинку дворянського зібрання (колишній кінотеатр імені Котляревського).

скандал, поліція, прибудова, закон, суд, слідство

За темою:

Топ-5 за тиждень :

Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.