ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

17:30 19.09


Поліція відкрила кримінальну справу проти ректора Онищенка

Поліція відкрила справу проти скандального ректора ПНТУ Володимира Онищенка. Провадження відкрили щодо ймовірної підробки доказів керівництвом вишу. 

 

Про це повідомляє Bihus.info. Зазначимо, що відкриття справи через суд домоглися юристи проекту "Тисни", які працюють у команді Дениса Бігуса.

Керівник вишу намагався уникнути звинувачень в корупції, тож так званими доказами прагнув спростувати статтю Ігоря Гавриленка. Про це йдеться у відповіді старшого слідчого відділу СУ ГУНП в Полтавській області Вадима Рака та витягу з ЄРДР.

Нагадаємо, у лютому 2018 року Ігор Гавриленко опублікував на сайті "ЗМІСТ" статтю "Польоти і зальоти ректора Онищенка". Після цього університет почав судитися з ним, щоб спростувати інформацію про витрати на подорожі ректора – нібито по роботі, для "налагодження зв’язків".

При цьому керівництво вишу надало суду, ймовірно, підроблені докази, щоб приховати нераціональні витрати та притягнути журналіста до цивільної відповідальності.

Ігор Гавриленко звернувся за допомогою до юристів "Тисни". Юристи направили заяву про злочин до СУ ГУНП в Полтавській області, але відповіді так і не надійшло. Тому вони звернулись до Октябрського райсуду Полтави та зобов'язали поліцію Полтавщини внести зазначені відомості до Єдиного реєстру досудових розслідувань.

Зауважимо, що злочини, передбачені ч. 1 ст. 384 КК України (введення в оману суду шляхом подання підроблених доказів) караються виправними роботами на строк до двох років або арештом на строк до шести місяців, або обмеженням волі на строк до двох років.

До речі, на початку липня цього року стало відомо, що поліція більше не розслідуватиме незадекларований пентхауз Володимира Онищенка. Своє рішення суддя Бугрій мотивував тим, що розслідування справи, яке є по суті нескладним, затяглося більше ніж рік і два місяці. Щоб продовжувати його далі, необхідні переконливі підстави, яких поліція чомусь не надала.

кримінал, поліція, ПНТУ, скандал, суд, Володимир Онищенко

За темою:

  • За незаконний продаж підакцизних товарів чоловіку загрожує штраф
  • На Миргородщині чоловіки з'ясовували стосунки за допомогою гранати
  • На Полтавщині затримали членів злочинної організації на чолі з кримінальним авторитетом
  • Топ-5 за тиждень :
    Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.