ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

15:15 04.04


Поліція визнала себе винною у побитті людей під час візита Порошенка до Полтави

Полтавська поліція притягнула до відповідальності правоохоронців, яких Нацкорпус звинуватив у побитті людей на Театральній площі у Полтаві під час візиту Президента Порошенка.


До дисциплінарної відповідальності притягнули шістьох полтавських правоохоронців, які відповідали за публічну безпеку в день приїзду Президента Петра Порошенка до Полтави. Нагадаємо, представники Національного корпусу 16 березня вночі мітингували біля стін обласної поліції та вимагали у керівників, які вийшли до них, вибачитися за дії своїх підлеглих та провести розслідування інциденту, повідомляє Коло.

Того дня хлопці на Театральній площі, коли їх схопила поліція за начебто порушення громадського порядку, отримали травми.

– Перевірка нами завершена, до дисицплінарної відповідальності за не організацію публічної безпеки притгянуто шість осіб, які несли службу в даному місці. Правову оцінку в кримінальному полі нададуть прокуратура та Державне бюро розслідування, – повідомив Андрій Замахін, начальник Полтавської обласної поліції. Він додав,  що ці шість осіб – керівники підрозділів.

скандал, поліція, Нацкорпус, побиття

За темою:

  • У Полтаві затримали Геннадія Сікалова
  • Вибух газопроводу: підозрюють екснардепа Мосійчука
  • У Полтаві претестували проти забудови поблизу Кадетського корпусу
  • Топ-5 за тиждень :

    Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.