ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

17:59 07.01


Поліція хоче встановити 700 камер в усій області

Начальник обласної поліції Олег Бех у своєму річному звіті заявив про мету встановити 700 камер цього року - в Полтаві та районах області.

Поліція хоче встановити 700 камер зовнішнього відеоспостереження в усій області - у місцях масового скупчення людей, у місцях з несприятливою криміногенною обстановкою, а також в’їздах та виїздах із Полтави.

Про це повідомив начальник обласної поліції Олег Бех у своєму річному звіті. Це - його плани на 2016-й рік.

За його інформацією, зображення з камер виводитимуть на монітори поліції міста, а не просто записуватимуть відео в автоматичному режимі. Окрім того, ідеться у звіті, частину камер обладнають системою "Рубіж", що дозволяє ідентифікувати транспортні засоби, які перебувають у розшуку.

"Точну кількість і місце розташування камер ми не розголошуємо з метою безпеки, - розповіла раніше провідний спеціаліст Октябрського відділу ГУ НП в Полтавській області Юлія Лещенко. - Таким чином поліція матиме можливість охороняти громадський порядок у центрі міста і в місцях зосередження дорожньо-транспортних пригод та масових скупчень населення, фіксувати правопорушення і швидко реагувати на ситуацію в місті".

Однак про реалістичність таких планів, а також про джерела фінансування в звіті не повідомляється.

Лесь ГАВРИЛОВ

камери, поліція, Бех, копи, відео

Топ-5 за тиждень :
Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.