ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

18:24 24.01


Поліція закликає полтавців носити з собою документи

З метою забезпечення правопорядку і профілактики злочинів, прийнято рішення про значне збільшення патрульних нарядів із максимальним залученням до співпраці з поліцією членів громадських формувань.

Поліція закликає полтавців мати при собі особисті документи.

Андрій Балонь, тимчасово виконуючий обов’язки керівника УМВС України в Полтавській області, звернувся до полтавців у зв'язку з непростою суспільно-політичною ситуацією в країні, а також нагальною необхідністю попередження будь-яких проявів антидержавної, провокаційної чи диверсійної діяльності в нашому регіоні.

«Закликаємо всіх жителів мати при собі документи, що засвідчують особу і пред'являти їх для перевірки на вимогу правоохоронців. Просимо водіїв транспортних засобів максимально сприяти працівникам міліції під час огляду автомобілів і речей. Також закликаємо громадян бути пильними і інформувати правоохоронців про підозрілих осіб, поведінка або зовнішність яких викликає підозру про можливість вчинення ними протиправних дій. Слід негайно інформувати міліцію і у випадках виявлення вибухових пристроїв або інших підозрілих предметів, які можуть становити загрозу життю людей», - цитує Балоня офіційний сайт полтавської поліції.

Артур ЗАПЕКА

УМВС, поліція, Балонь, патруль

Топ-5 за тиждень :
Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.