ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

18:30 23.09


Поліція затримала чоловіка за підозрою у замаху на умисне вбивство

Працівники Лубенського райвідділу поліції затримали в порядку статті 208 КПК 37-річного місцевого чоловіка, який, імовірно, причетний до замаху на умисне вбивство. Наразі вирішується питання щодо повідомлення йому про підозру й обрання запобіжного заходу.

 

Отримавши повідомлення про замах на вбивство на місце події негайно прибула слідчо-оперативна група поліції Лубенщини та оперативники.

Євгеній Карпець, начальник Лубенського райвідділу поліції, зазначив:

«У ході проведення першочергових оперативних та слідчих дій поліцейським вдалося затримати чоловіка, ймовірно, причетного до вчинення закінченого замаху на вбивство. Ним виявився місцевий мешканець, 1985 року народження. За попередньою інформацією слідства, фігурант наніс ножові поранення 52-річному місцевому мешканцю. Потерпілий госпіталізований до Лубенської лікарні інтенсивного лікування, де йому надається фахова допомога. Наразі причетного до злочину чоловіка затримано в порядку статті 208 Кримінального процесуального кодексу України. Вирішується питання щодо повідомлення йому про підозру та обрання запобіжного заходу».

За даним фактом слідчим підрозділом поліції, під процесуальним керівництвом Лубенської окружної прокуратури, відкрито кримінальне провадження за кваліфікуючими ознаками частини 2 статті 15 частини 1 статті 115 (закінчений замах на умисне вбивство) Кримінального кодексу України.

Санкція статті передбачає від 7 до 15 років позбавлення волі. Слідчі дії тривають.

кримінал, замах, поліція, Лубни, скандал

За темою:

  • Жителя Полтавщини ув'язнили на сім років за пограбування пенсіонерки
  • На Полтавщині виявили нелегальний склад із підакцизними товарами
  • Чоловік під час конфлікту завдав ножових поранень знайомому
  • Топ-5 за тиждень :








    Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.