ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

13:00 19.10


Половина нардепів Полтавщини прогуляла засідання парламенту

"ОПОРА" промоніторила відвідуваність пленарних засідань Верховної Ради полтавськими мажоритарниками.

 Як повідомляє Громадянська мережа “ОПОРА”, протягом вересня з восьми народних депутатів з Полтавщини всі пленарні засідання Верховної Ради України відвідали лише четверо: Костянтин Іщейкін, Олег Кулініч, Андрій Река та Юрій Шаповалов. Юрій Бублик пропустив одне засідання без поважної причини. Сергій Каплін без поважної причини за електронною реєстрацією  пропустив шість засідань, а згідно з письмовою реєстрацією – два.

У Руслана Богдана показники відвідуваності  різняться – за електронною реєстрацією він пропустив одне засідання, а за письмовою – п'ять.

Найбільшим прогульником серед нардепів Полтавщини лишається Костянтин Жеваго, який за електронною реєстрацією не був на семи засіданнях, а за письмовою – на одинадцяти.

У загальному розрізі фракцій найстараннішими виявилися представники “Об’єднання “Самопоміч”, що відвідали 88,6% засідань профільних комітетів. На другому місці народні обранці від “Народного фронту” – 81%.

У розрізі областей найдисциплінованішими щодо відвідин виявилися депутати-мажоритарники з Вінницької, Рівненської та Чернівецької областей.

прогул, Верховна рада, моніторинг

За темою:

Топ-5 за тиждень :
Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.