ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

20:20 30.05


Польща готова приймати участь у відбудові Кременчуцького НПЗ

Після завершення бойових дій Польща готова інвестувати у відбудову знищеної української інфраструктури. Зокрема, мова й щодо Кременчуцького нафтопереробного заводу.

 

Про плани Польщі стосовно відбудови України після завершення бойових дій розповіла міністр клімату та навколишнього середовища Анна Москова в інтерв’ю виданню BiznesAlert.pl.

Питання інвестицій у відновлення України обговорювалось на форумі у Давосі. Там державні діячі підіймали велику кількість тем, у тому числі і пов’язаних з енергетикою. Результатами перемовин на форумі Анна Москова (на фото) поділилась з журналістами:

 — Міністр енергетики України заявив, що для нього закономірним ходом справ буде участь польських компаній у відбудові енергетики після війни. Певною мірою це вже відбувається. Якщо у українських компаній виникають проблеми через бойові дії, то Мінприроди координує співпрацю з нашими компаніями, які допомагають, навіть надсилаючи кабелі певної довжини. Ми хочемо долучитися до відбудови України. Пошкоджені не лише будівлі, а й лінії електропередач. Буча чи Ірпень – це передмістя столиці – як Пясечно під Варшавою, які повністю зруйновані. Цікаво, що хоча з моменту їх визволення минуло небагато часу, інфраструктура вже починає відбудовуватися. Інша справа – знищення Кременчуцького НПЗ, — сказала пані Москова.

Вона вважає, що українські нафтові компанії працюють якісно: «На початку війни і після бомбардування НПЗ ми безкоштовно відправляли паливо. Наразі це комерційні поставки Orlen, вимагають великого логістичного ресурсу. Зазвичай ці поставки відбуваються по трубопроводах, тому довелося створювати нові канали постачання. Ми впроваджуємо їх на постійній основі, зберігаючи пріоритет постачання на польський ринок. Нафтові компанії в Україні працюють добре. Наші поставки – це відповідь на кризову ситуацію, але цей сектор добре організований, тому ринкового потенціалу там немає»

паливо, бізнес, допомога, Польща, НПЗ

За темою:

Топ-5 за тиждень :

Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.