ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

14:30 27.07


Полтавцям масово розсилають листи з неіснуючими боргами

Полтавці почали отримувати повідомлення від банків про неіснуючі борги. В установі кажуть: це – помилка і при отриманні такого повідомлення необхідно відразу перевіряти інформацію в офіційного представника банку.

Полтавцям надсилають листи з банку з неіснуючими боргами. Чоловіку Анни Кутової надіслали повідомлення про несплату заборгованості на суму понад 360 тисяч гривень.

"Прийшов лист, там написано, що потрібно вручити особисто в руки моєму чоловіку. Але лист прийшов до його бабусі просто у поштову скриньку. І там зазначено, що він має борг у розмірі 360 тисяч гривень. А за місцем реєстрації, де зараз проживає бабуся, прийдуть кредитні інспектори", – розповіла полтавка Анна Кутова.

Полтавка одразу поїхала до банку. Там відповіли, що це була системна помилка і лист прийшов випадково.

– У банку було технічне питання щодо відправлення такого характеру повідомлень і щодо зазначеної суми. Сума зазначена некоректна, – сказала працівниця банку Олександра.
– Це у багатьох таке сталося? – запитали ми.
– У багатьох, – сказала працівниця банку Олександра.
– І в один день люди отримували повідомлення? – запитали ми.
– Так, – відповіла працівниця банку Олександра.

При отриманні такого роду листів необхідно відразу перевіряти всю інформацію та звертатися до установи, яка його надіслала.

"У нас важко притягнути до відповідальності банк, який повідомив неправдиву інформацію. А фактично, людина, яка отримала такий лист, може звернутися за медичною допомогою і претендувати на відшкодування завданих збитків", – зауважив юрист Тарас Захаров.

Схожі листи часто надсилають і шахраї. Тому, щоб не потрапити в їх пастку, спершу потрібно звернутися до офіційних представників банку.

банк, борги, помилка

За темою:

  • Лже-банкір "взув" кременчужанку
  • "ПриватБанк" закриває сотні відділень
  • Відкрився перший банк їжі: як це працює
  • Топ-5 за тиждень :

    Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.