ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

21:30 24.05


Полтава чекає на гостей: у соцмережах стартувала туристична ініціатива

Полтавці публікують у соцмережах Facebook та Instagram яскраві зображення обласного центру та запрошують друзів з інших міст України приїздити після карантину.

Ініціативу започаткували місцеві активісти – ГО "Полтавська платформа". На своїй сторінці у Facebook вони запустили серію постів із зображенням визначних місць, у яких розповідають про пам'ятки і запрошують приїздити до Полтави друзів та організації з інших міст.

"Цей рік – рік можливостей для внутрішнього туризму. Полтава точно має всі шанси використати свій потенціал, тому ми робимо таку кампанію в межах своїх можливостей. Полтава – історичне місто, має зручну логістику і безліч цікавих місцин. Всі в Полтаву!", - сказала директорка "Полтавської платформи" Альона Гончаренко.

Активісти закликають полтавців долучатися до акції, робити пости з полтавськими краєвидами на своїх сторінках та запрошувати своїх друзів до Полтави. До флешмобу вже почали долучатися полтавські екскурсоводи. В міському управлінні культури повідомили, що також підтримують цю ініціативу.

туризм, флешмоб, акція, карантин

За темою:

  • Полтавський краєзнавчий музей розмістять на туристичних листівках доповненої реальності
  • Полтавці презентували мапу пам’яток історії та археології
  • На Полтавщині влаштовують "Геловін Гоголь тур"
  • Топ-5 за тиждень :

    Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.