ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ
Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

13:00 09.08


Полтава долучилася до "атестації" депутатів місцевих рад

Сімнадцять областей, стільки ж НГО-партнерів, 23 місцевих ради, понад 1200 депутатів: кампанія "Атестація депутатів місцевих рад" починає новий цикл і виходить на новий рівень.

У найближчі два роки, "Атестація" місцевих депутатів відбуватиметься в Полтаві, Одесі, Вінниці, Дніпрі, Івано-Франківську, Києві, Краматорську, Кропивницькому, Львові, Луцьку, Миколаєві, Рівному, Харкові, Херсоні, Хмельницькому, Черкасах, Чернігові.

ГО "ПОЛТАВСЬКА ПЛАТФОРМА" буде здійснювати комплексний моніторинг персональної діяльності депутатів Полтавської міської ради та постійно інформуватиме громадськість про їх діяльність. У результаті депутати Полтавської міської ради отримають персональні оцінки, які супроводжуватимуться рекомендаціями для підвищення відповідності своєї діяльності вимогам законодавства та стандартам підзвітності і прозорості, а жителі Полтави, в свою чергу, більше знатимуть про те, як депутати виконують свої обов’язки та, в кінцевому рахунку, матимуть об’єктивну інформацію про активність своїх депутатів напередодні виборів 2020 року.

Для виборців протягом двох найближчих років будуть створені нові мапи та випущено буклети з актуальною інформацією про приймальні полтавських депутатів.

У рамках кампанії діяльність кожного депутата оцінюється за комплексом показників, виражених в простій шкалі від 1 до 5 балів, які охоплюють увесь комплекс депутатської діяльності та піддаються об’єктивній оцінці: відкритість виборцям, прозорість діяльності та робота у складі ради, запобігання корупції і підзвітність громаді. Найкращі депутати за результатами оцінки отримують відзнаки.

влада, підзвітність, моніторинг, атестація, суспільство

За темою:

  • Обласна рада внесла зміни до бюджету
  • Полтавські депутати звернулися до релігійних громад. ДОКУМЕНТ
  • Зміни в українській медицині від Уряду Гройсмана. Що чекає Полтавщину?
  • Топ-5 за тиждень :
    Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.