ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

16:00 19.11


Полтава готова до співпраці з іноземними інвесторами

Днями в обласному центрі зустрічали індонезійську делегацію на чолі з Високоповажним Надзвичайним і Повноважним Послом Республіки Індонезії в Україні Юдді Кріснанді.

Про це повідомили у прес-службі Полтавської міської ради.

Під час зустрічі представників Посольства ознайомили з історико-культурним та економічним станом міста. Обговорили стратегії розвитку розширення меж нашого регіону.

Повноважний Посол Республіки Індонезії в Україні Юдді Кріснанді зазначив:

- Ми в Полтаві перебуваємо вперше. До цього відвідували лише місто Харків. Проте маємо надію, що ця зустріч буде не останньою. Ми готові налагоджувати дружні та ділові стосунки.

Окрім іншого, обговорили співпрацю та партнерство між Полтавою та Індонезією в економічній, освітній, культурній сфері та сфері туризму. Зокрема, експорт-імпорт сільськогосподарських товарів, інвестиції, обмін студентами.

"У нас створена структура, яка безпосередньо займається пошуком потенційних інвесторів, налагоджуванням з ними ділових стосунків, або ж представленням наших промислових заводів, які б могли бути постачальниками. Це комунальна організація “Інститут розвитку міста”, основна функція якої полягає в тому, щоб зустріти іноземних інвесторів, показати їм можливі потенційні точки зростання, та звести їх з можливими партнерами міста Полтави",

- сказав секретар Полтавської міської ради Олександр Шамота.


 

зустріч, делегація, Індонезія

За темою:

Топ-5 за тиждень :

Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.