ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

16:30 25.09


Полтава опинилася у "жовтій" зоні адаптивного карантину

Згідно з новим епідеміологічним зонуванням, із понеділка, 28 вересня, Полтавщина перебуватиме у "жовтій" зоні адаптивного карантину. 

 

До цього область перебувала у "зеленій" карантинній зоні.

Поширення коронавірусу в області можна пояснити тим, що більшість місцевих жителів не дотримуються карантинних санітарно-епідеміологічних вимог. Так, на День Полтави, 23 вересня, біля новозведеної будівлі майбутнього ЦНАПу, що того вечора сяяла, наче новорічна гірлянда, й на Театральній площі, зібралися тисячі містян, і більшість — без масок. Потім вся ця людська маса контактувала в міському громадському транспорті. Й таких прикладів легковажної поведінки земляків достатньо.

Крім Полтави, до "жовтої" зони потрапили також сім районів області та місто Миргород.

Епідеміологи застерігають: зважаючи на те, якими темпами на Полтавщині зростає захворюваність, вона може незабаром опинитися у "помаранчевій" зоні адаптивного карантину, інформує Урядовий кур'єр.

Відповідно до ухвали спеціальної державної комісії, в області з 28 вересня заборонять відвідувати установи соціального захисту, в яких перебувають люди похилого віку, крім тих, які надають послуги кризово.

коронавірус, влада, карантин, здоров'я

За темою:

  • На Полтавщині - плюс 174 нових випадків COVID-19
  • Які діють обмеження на Полтавщині з 19 жовтня
  • На Полтавщині за минулу добу на Covid-19 захворіло 139 людей
  • Топ-5 за тиждень :

    Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.