ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

16:37 17.07


Винних у комунальному колапсі Мамай не бачить

Олександр Мамай пояснив, що не вбачає вини міської влади в тому, що в Полтаві все частіше провалюється асфальт та погано працює система каналізації.

Полтава невпинно наближається до комунального колапсу: міські каналізаційні мережі не витримують навантаження, щодня аварійна бригада КП "Полтававодоканал" обслуговує понад 50 викликів зі скаргами на засмічення, а місто поступово перетворюється на суцільне провалля. Навколо каналізаційних колодязів утворюються глибокі ями, розверзається асфальт на подвір'ях будинків, тротуарах та дорогах – все частіше в такі провалля потрапляють транспортні засоби.

Олександр Мамай із приводу такої ситуації зазначив, що місто відповідає лише за зливову каналізацію, на роботу якої цього року не було нарікань. А відповідальність за всі інші перераховані проблеми лежить на КП "Полтававодоканал", яке місту не підпорядковується.

На превеликий жаль, "Полтаватеплоенерго" і "Полтавакодоканал" — це комунальні підприємства обласного підпорядкування, дирекцію яких призначає обласна рада. На щастя, наразі налагоджується співпраця з водоканалом, зараз стоїть питання про виділення коштів, тобто співфінансування. Ми всі розуміємо, якщо б за попередні 20 років хоча би по три відсотки на рік замінювалися водопровідні труби та каналізація, то наразі 60 відсотків було би все змінено. На жаль, цього ніхто не робив, тому є певні проблеми. Будемо проводити спільні консультації з обласним керівництвом

– пояснив міський голова.

Мер вважає, що полтавській депутати одностайно підтримають рішення обласної ради про передачу КП "Полтававодоканал" на баланс міста, якщо воно буде.

влада, ЖКГ, водоканал

За темою:

  • Міське управління ЖКГ у Полтаві очолив Тарас Панасенко
  • Топ-5 за тиждень :
    Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.