ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

16:00 30.11


Полтава планує перейти повністю на відновлювані джерела енергії

На черговій сесії міськради Полтави 32 депутати з 33 підтримали рішення щодо підписання меморандуму з міжнародною організацією 350.org - Україна щодо досягнення мети: 100% відновлювані джерела енергії до 2050 року.

По те, що Полтава планує перейти повністю на відновлювані джерела енергії до 2050 року. з захопленням повідомляє організація "Еколтава".

Відповідний проект-рішення на розгляд депутатів вніс Дмитро Сенчакович за підтримки команди “Активуй Енергію” від 350.org - Україна

Енергетика - один з найвразливіших секторів економіки Полтави. Ціль переходу на відновлювану енергетику означає зміну курсу на енергобезпеку, інвестиції у енергоефективність та адаптацію міста до зміни клімату.
Тепер Полтава серед переліку українських міст, що мають амбітні цілі адаптувати свої громади до кліматичних змін. Таку ж мету вже мають Житомир, Львів, Кам’янець-Подільський, Чортків, Тростянець та Баранівка. А у Європі таких міст понад 1000.

Перехід на ВДЕ дозволить скоротити викиди парникових газів, які забруднюють повітря та посилюють зміну кліматичних умов. Цікаво, що учора Європарламент оголосив надзвичайний стан у сфері клімату та екології, а нещодавно рівень забруднення повітря чадним газом (СО) у Полтаві сягнув рекордної позначки, сказано у повідомленні.
 

екологія, проект, відновлювальні джерела енергії, стратегія

За темою:

Топ-5 за тиждень :
Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.