ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

15:45 07.08


Полтава планує використати хворі дерева для обігріву людей взимку

Полтавська міська рада веде переговори з USAID (Агентство США з міжнародного розвитку) щодо отримання мобільних котелень, щоб підключати такі котельні до навчальних закладів.

Наразі зроблена заява на потужні електрогенератори.

— Теплогенератори на твердому паливі, тому нам паралельно треба шукати тверде паливо. На сьогодні у Полтаві достатньо вибракуваних дерев, які хворі, які можна використати як паливо, — повідомив перший заступник міського голови Валерій Пархоменко:

— Полтавська область могла б забезпечити себе газом внутрішнього виробництва. Газ для населення буде по 7,30 грн за куб, для комунальних підприємств по 16 грн за куб, для бізнесу  33 грн за куб. Ми бачимо, що йде війна, і Росія намагається зруйнувати інфраструктуру. Наприклад, коли ворог вдарив по Кременчуку, то міська котельня була за 500 метрів від ТЦ «Аматор». Якби було відхилення, то котельня була б зруйнована. Хоча там центральна котельна зруйнована, що на 70% забезпечувала місто теплом.

Ми готуємося до шокової ситуації. Полтавська міська рада веде переговори з USAID (Агентство США з міжнародного розвитку) щодо отримання мобільних котелень. Будемо підключати ці котельні до навчальних закладів, садочків і шкіл. Другий варіант  на базі навчальних закладів будуть пункти обігріву людей, якщо, не дай Бог, буде критична ситуація.

 

опалювальний сезон, тепло, дерева

За темою:

  • Жителям Алмазного відтермінували постачання гарячої води
  • На Полтавщині готові до евакуації у разі пошкодження об’єктів теплопостачання
  • Із 26 вересня у Полтаві запустять опалення в тестовому режимі
  • Топ-5 за тиждень :
    Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.