ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

11:00 17.05


Полтава побачить фотовиставку, яка руйнує стереотипи

У четвер, 23 травня, о 12:00 в ТРЦ "Київ" представлять фотоісторії людей, які вийшли з місць позбавлення волі, а також безхатченків. Вони пристосовуються до життя у суспільстві в Центрі адаптації благодійної організації "Світло Надії".

 

Метою акції є руйнування стереотипів щодо безхатченків та людей, які вийшли з місць позбавлення волі.

"Головний меседж виставки: кожен має історію, тепер дамо йому право на майбутнє. Полтава – досить консервативне місто, і людям, які проходять адаптацію в цьому центрі, дуже важко соціалізовуватись або офіційно працевлаштуватись – для них усі двері закриті. Наш проект показує, що більшість цих людей обрали шлях розвитку та змінили цінності. Вони готові змінюватись, та змінюються вже сьогодні", – розповів співорганізатор фотовиставки Іван Горовський

Також одним із завдань цієї виставки є залучення підтримки до БО "Світло Надії". На думку організаторів, важливою є адаптація до звичайного життя людей, що вийшли з місць позбавлення волі та безхатченків.

Під час акції гості зможуть долучитися до благодійності. Організатори збиратимуть кошти на розвиток Центру адаптації. На благодійників чекатимуть дизайнерські футболки.

Організовують виставку студенти полтавського осередку Української академії лідерства спільно з БО "Світло Надії". Партнер акції – ТЦ "Київ". Триватиме виставка до 27 травня.

Данило КАРПА

акція, виставка, фото, благодійність, суспільство, підтримка, безхатченки

За темою:

  • “Забуття гірше зради”: у Полтаві відкрили фотовиставку
  • Топ-5 за тиждень :

    Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.