ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

14:28 13.11


Полтава побачить і почує ювілейний концерт "Піккардійської Терції"

Ювілейний тур "Лети..." відомої вокальної формації "Піккардійська Терція" з нагоди 25-річчя колективу у листопаді охопить Полтаву, а також Дніпро, Кропивницький, Запоріжжя та Черкаси.

26 листопада – Полтава – Палац культури «Листопад».
Квиткитут.

Сценічне святкування свого 25-річного ювілею "Піккардійська Терція" розпочала наприкінці вересня із Києва, зібравши аншлаг у Національному палаці мистецтв "Україна"! У жовтні ювілейну концертну програму "Лети..." почули за океаном - у США та Канаді. І ось у листопаді акапельний гурт продовжує свої гастролі рідними теренами.

На цих концертах ми розповідаємо нашу історію. Але не історію "Терції", а історію української музики, на якій ми виростали і яка вплинула на нас як на музикантів. Тож це не просто святкування 25-річчя "Піккардійської Терції", а вечір, присвячений нашій улюбленій музиці. Це 25 років "піккардійській" музиці

 — розповів художній керівник "Терції" Володимир Якимець.

У ювілейних концертах знаменитого чоловічого секстету звучатать пісні Володимира Івасюка, Миколи Мозгового, Богдана Весоловського, Ігоря Білозіра, Віктора Морозова, Олександра Шевченка, Андрія Панчишина, Андрія Кузьменка ("Скрябін"), Сергія Кузьмінського ("Брати Гадюкіни") та інших авторів, які залишили свій слід в історії української музики.   

Нагадаємо, напередодні свого 25-річчя "Терція" випустила ювілейний, 15-й за рахунком, студійний альбом "Лети…", який і дав назву святковим концертам формації.

У репертуарі "Піккардійської Терції" - понад 300 пісень у найрізноманітніших музичних стилях: поп, рок, класика, фольк, джаз, кантрі, духовна музика, рок-н-рол, блюз. На 95 відсотків це – україномовний репертуар. Хоча загалом у пісенному активі секстету є пісні 12-ма (!) мовами. Не менше вражає й географія виступів формації: Польща, Німеччина, Іспанія, Італія, Франція, Австрія, Чехія, Канада, США, Велика Британія, Бельгія, Швейцарія і навіть Сингапур. У 2008-му році вокальна формація удостоїлася найпрестижнішої культурно-мистецької нагороди - Національної премії України ім. Тараса Шевченка.

культура, мистецтво, музика, концерт, Піккардійська Терція, анонс

За темою:

  • Біг-бенд президентського оркестру зібрав у Полтаві аншлаг
  • Президентський оркестр зіграв на Полтавщині концерти “З Україною в серці”
  • До Полтави в лютому завітає Національний президентський оркестр
  • Топ-5 за тиждень :
    Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.