ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

19:45 10.04


Полтава попросила 10 мільйонів євро кредиту

На оновлення полтавського тролейбусного парку збираються взяти кредит на 10 мільйонів євро у Європейському банку реконструкції та розвитку (ЄБРР), під гарантію Полтавської міськради.

 

Для "Полтаваелектроавтотрансу" планують взяти 10 мільйонів євро кредиту під гарантію Полтавської міської ради. Відповідний проект рішення оприлюднили на сайті міськради. Згідно з ним, кредит планують взяти в Європейському банку реконструкції та розвитку. Ці гроші мають витратити на оновлення тролейбусного парку Полтави.

Строк дії кредитного договору складає 13 років, із яких перші три роки – пільговий період. Кредит мають повністю погасити протягом десяти років рівними піврічними внесками (20 платежів).

Відсоткова ставка за користування залученими коштами для коштів ЄБРР – базис відсоткової ставки, який розраховується на основі шестимісячної Міжбанківської ставки Єврозони (Euribor) плюс маржа у розмірі не більше 5,75 відсотка на рік з можливістю збільшення або зменшення залежно від кредитного рейтингу Полтави та досягнення позичальником фінансових коефіцієнтів, які задовольняють ЄБРР, інформує Полтавське ТБ.

Погасити кредит та відсотки планують коштом "Полтаваелектроавтотрансу”. Рішення про кредит у Європейському банку реконструкції та розвитку міськрада ухвалила торік.

влада, гроші, кредит, ЄБРР, транспорт, тролейбус

За темою:

Топ-5 за тиждень :
Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.