ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

16:30 03.10


Полтава стала членом Асоціації європейських міст Eurocities

Полтава стала членом Асоціації європейських міст “Eurocities”. Це надає місту можливість налагодження співпраці з європейськими містами та міжнародними партнерами.

Асоціація «Eurocities» прийняла Полтаву як повноважного члена організації.

Вступ у «Eurocities» – це можливість налагодження співпраці з європейськими містами та міжнародними партнерами, участь в міжнародних конференціях та проєктах, залучення інвестицій.

Про це повідомили в Інституті розвитку міста.

Крім Полтави, членами Eurocities є Київ, Львів, Одеса та Харків. Усі українські міста беруть участь в роботі організації на правах асоційованих членів. Eurocities – це міжнародна організація, яка об’єднує великі європейські міста. Мережа налічує більш ніж 200 міст у 38 країнах, що представляють 130 мільйонів людей, які працюють разом, щоб забезпечити хорошу якість життя.

Мережа є незамінним майданчиком для обміну досвідом та знаннями, об’єднує міста навіть за межами Європейського Союзу.

Місією «EUROCITIES» є представництво в установах Європейського Союзу інтересів великих міст, зокрема – робота, скерована на створення Європейської міської політики. Крім цього, «EUROCITIES» сприяє співробітництву і обміну досвідом та позитивних прикладів між містами-членами, а також містами з країн поза межами ЄС.

 

Асоціація Eurocities

За темою:

Топ-5 за тиждень :
Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.