ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

17:30 23.05


Полтава та Боржомі вирішили дружити міцніше

До Полтави завітала грузинська делегація із міста Боржомі. Гостей офіційно зустрічали у художньому музеї імені Миколи Ярошенка. Під час урочистостей було підписано Програму партнерства між містами на 2020-2021 роки.

 

Вперше угоду про партнерство між містами було підписано ще у 2011 році. Щоправда, вона мала на меті дещо вужчу взаємодію. Нині ж вона є розширеною. Зокрема, включено позиції обміну в сфері підприємництва, готельно-ресторанного бізнесу тощо, повідомляє прес-служба Полтавської міської ради.

В урочистій атмосфері заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів Людмила Бойченко та керівник грузинської делегації Наіра Аманаташвілі підписали Програму про партнерство.

 — Це унікальний день в історії нашого міста, бо ми продовжуємо добру традицію – співпрацю з містом Боржомі, – зауважила Людмила Бойченко. – За вісім років наші партнерські відносини стали більш ширшими. З минулого року була включена практика обміну школярами. Нова Програма дасть нам можливість співпрацювати у сфері підприємництва, туризму, готельно-ресторанного бізнесу. Набравши обертів у цих сферах, переконана, ми станено ще більш дружніми у своїх відносинах. Нам є чому повчитись один в одного, нас багато чого об’єднує.

Наіра Аманаташвілі наголосила, що дружба надалі лише міцнішатиме: "Мені приємно зазначити, що діти з Полтави, які приїздили в рамках обміну в Грузію торік, вже самостійно відвідують нашу країну. Так, одна дівчинка знову завітала до родини, у якій жила у 2018 році. Уже незалежно від нас наші діти спілкуються, продовжують свої стосунки і на відстані, і приїжджаючи в гості. Це означає, що наша дружба з року в рік міцнішає", — сказала гостя.

Цьогоріч до Полтави приїхали 12 молодих людей із Боржомі. Ці хлопці та дівчата – спортсмени. Вони живуть у полтавських родинах. За 10 днів їм покажуть Полтаву, познайомлять з нашими традиціями. Поруч із гостями з Грузії будуть і їхні нові друзі – діти, у чиїх родинах вони проживають.

міста-побратими, співпраця, партнерство, Грузія, Боржомі

За темою:

Топ-5 за тиждень :
Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.