ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

18:10 04.04


ФК "Полтава" відчайдушно готує власний стадіон до гри з "Шахтарем". ФОТО

Попри пропозиції перенести футбольний матч 1/4 фіналу Кубка України з полтавського стадіону "Локомотив" на "Ворсклу", господарі поєдинку - ФК "Полтава" - налаштовані грати на власному полі.

Фото sportarena.com Фото sportarena.com Фото sportarena.com Фото sportarena.com Фото sportarena.com Фото sportarena.com Фото sportarena.com Фото sportarena.com Фото sportarena.com Фото sportarena.com Фото sportarena.com Фото sportarena.com Фото sportarena.com Фото sportarena.com Фото sportarena.com Фото sportarena.com Фото sportarena.com Фото sportarena.com Фото sportarena.com Фото sportarena.com Фото sportarena.com Фото sportarena.com Фото sportarena.com Фото sportarena.com

Для цього газон посилено готують до матчу. На полі - техніка і робітники. Працюють і по закінченні робочого дня. У порівнянні з кількома днями раніше на полі з'явилися цятки свіжої трави - її вирізають і встеляють на ті місця, для зелені не було. Приміром, до воротарського майданчика, котрий ближчий до роздягалень.

Цікаво, що протилежна штрафна площа - абсолютно зелена і цілком придатна для гри.

Разом із тим, фланг, котрий ближчий до входу на стадіон, досі лишається земляного кольору з невеличкими зеленими острівцями. Там не голий грунт - там трава, але вона не зелена. Виною всьому - морози і відсутність підігріву на стадіоні, через що частина трави просто вимерзла. А навесні звідти воду вимакували, через що з травою й виникли проблеми.

Через розташування стадіону у полтавському районі Поділ та в оточенні житлових будинків рівень грунтових вод тут надзвичайно високий. За одними з воріт - колодязь, там можна рукою дотягтися до води. Це і є її реальний рівень.

У ФК "Полтава" налаштовані грати на "Локомотиві" попри пропозиції донеччан перенести матч на головну арену міста —  "Ворсклу". Говорять, що мають свою аудиторію, для якої грають, і свою арену, з якою працюють. А от Прем'єр-ліга, наприклад, легко проводить матчі на такому полі, як в Одесі, на піску, а до першолігового клубу висуває надто великі, на думку представників полтавського клубу, претензії. Тут нагадують, що в регламенті не прописана наявність підігріву і наголошують, що про цю ситуацію футбольні функціонери мали би потурбуватися заздалегідь, а не в останні дні, якщо вже з полем сталася біда.

Кубкова гра ФК "Полтава" — "Шахтар" відбудеться 5 квітня і має розпочатися о 14:00. Вхід вільний.

спорт, футбол, ФК Полтава, стадіон Локомотив, проблема

За темою:

  • Автомобіль швидкої допомоги зіткнувся з легковиком, яким керував неповнолітній 
  • Автотроща на Полтавщині: легковий автомобіль зіткнувся з вантажівкою
  • Маттіас Заммер: Найкращий гравець чемпіонату Європи з футболу 1996 року
  • Топ-5 за тиждень :
    Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.