ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

16:00 25.12


"Полтавагаз" надсилатиме дві платіжки за газ замість однієї

АТ "Полтавагаз" заявляє про перехід на тарифікацію за системою замовленої потужності : відтепер приходитиме дві платіжки за газ замість однієї.

Відповідно до Постанови Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, № 2080 найближчим часом (після прийняття окремого рішення НКРЕКП) відбудеться перехід на тарифікацію послуг розподілу природного газу за системою замовленої потужності.

Це означає, що кожен побутовий споживач буде платити окремо за газ та послуги з його доставки (розподілу) за двома різними платіжками.

При цьому кожен споживач щомісячно до 20 числа місяця споживання сплачуватиме газорозподільній організації (АТ «Полтавагаз») 1/12 частину вартості річної послуги з розподілу газу для його потреб.

Для розрахунку вартості послуги за базу буде прийнято обсяг споживання природного газу абонентом за попередній газовий рік (тобто період часу, який розпочинається з першої газової доби жовтня 2018 року і триває до першої газової доби жовтня 2019 року).

Природний газ оплачуватиметься як і раніше — щомісячно за обсяг споживання попереднього місяця постачальнику газу — ТОВ «Полтавагаззбут» за окремим рахунком у визначені постачальником природного газу в договорі терміни.

Наприклад:

Абонент за минулий газовий рік спожив 1200 м³ газу. За постановою НКРЕКП № 2080, з 1 січня 2020 року він буде зобов’язаний сплатити щомісячно:

  1. За послуги з розподілу природного газу — оператору ГРМ (АТ «Полтавагаз») по 1/12 від 1200 м³, тобто за 100 м³.
  2. За доставку природного газу — постачальнику (ТОВ «Полтавагаззбут»), згідно з обсягами спожитого природного газу та за визначеною постачальником природного газу ціною.

Детальнішу інформацію ви можете отримати у кл-центрі АТ «Полтавагаз» за номером: 0800508104.

комуналка «Полтавагаз»

За темою:

  • Сотня полтавців опинилася без газопостачання
  • Керівником "Полтавагазвидобування" призначили Олександра Олексенка
  • На Новосанжарщині кілька сіл залишились без газу
  • Топ-5 за тиждень :

    Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.