ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

11:00 29.09


"Полтававодоканал" ремонтує колектор по вулиці Коцюбинського

У Полтаві на вулиці Коцюбинського "Полтававодоканал" розпочав ремонт аварійної частини самопливного каналізаційного колектора.

 

Старий трубопровід за роки експлуатації зруйнувала сульфатно-газова корозія. Тож через протікання стоків на ділянці від вулиці Сінної до Крамського утворилися три глибоких провали, розповів ІРТ начальник служби каналізації "Полтававодоканалу" Іван Мистюк:

"Колектор із залізобетонних труб будувався в 1969 році. Зараз проводиться його ремонт на цій ділянці методом горизонтального буріння. Роботи ускладнені тим, що глибина залягання цього колектора 8 метрів. Для того, щоб побудувати і встановити колодязь, а потім робити прокол, тобто посилати трубу, використовують щитові матеріали для кріплення стін". 

 — Спершу побудують 5 колодязів, а потім спеціальним агрегатом через них буде протягуватися трубопровід, -  розповів виконроб Петро Бодоряк. - Тут вулиця вузька і на такій глибині відкритим способом неможливо будувати. Тому необхідно спочатку побудувати колодязі із застосуванням шпунтової огорожі, зробити обсипку, прокол, і вже потім переключити абонентів.

На цій ділянці мають перекласти 190 метрів трубопроводу. За словами Петра Бодоряка, ремонтні роботи частини самопливного каналізаційного колектора по вулиці Коцюбинського мають завершити до кінця листопада.

Відповідно до рішення виконавчого комітету Полтавської міської ради поки вулиця Коцюбинського частково закрита на ремонт, автомобілі мають об’їжджати її вулицею Шевченка.

вода, ремонт, Полтававодоканал

За темою:

  • Полтавці вимагають відремонтувати жахливу дорогу в Гожулах
  • Ваш iPhone зламався? Перевірте, на що поширюється гарантія
  • На Полтавщині відновили ремонт мосту через річку Сула
  • Топ-5 за тиждень :
    Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.