ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

14:00 25.07


"Полтававодоканал" та "Полтаватеплоенерго" передадуть у власність громад

У Полтавській ОДА обговорювали питання передачі майна обласних комунальних підприємств у власність громад.

Учора, 24 липня, на нараді в Полтавській облдержадміністрації обговорювали шляхи передачі обласних комунальних підприємств "Полтававолоканал" та "Полтаватеплоенерго" у власність громад. А також зазначили, що цей процес неминучий для всіх громад й до нього необхідно детально підготуватися, йдеться на сайті Полтавської ОДА.

"За фактом територіальні громади, які отримують послуги, ніяк не фінансують обласні комунальні підприємства. Ми маємо підготувати громади до передачі й розробити такий механізм передачі, щоб послуги і тарифи для населення не змінилися",

– говорить т.в.о. голови облдержадміністрації Олег Пругло.

Проте, малі громади переймаються, що не зможуть своїм коштом утримувати комунікації, котельні тощо. За словами експертів, вихід у них один – домовлятися та укладати договір із великим підприємством, щоб воно й надалі давало тепло й воду в оселі жителів невеликих міст та сіл.

Секретар Полтавської міської ради Олександр Шамота запропонував створити обласну програму й підтримати фінансово малі громади, щоб для них не так обтяжливо було утримувати котельні й мережі.

На нараді вирішили офіційно звернутися до громад, щоб питання передачі майна двох підприємств з обласної комунальної власності в місцеву не стало сюрпризом. І в районах, селищах чи громадах мають підготуватися до рішення Полтавської обласної ради, скликати місцеві сесії й обрати правильний для себе шлях.

 

влада, громади, власність, теплоенерго, водоканал

За темою:

  • "Миргородводоканал" став міським комунальним підприємством
  • Басейн "Спартак" повернуть у комунальну власність міста
  • Топ-5 за тиждень :

    Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.